| Cleven_Andy_1995 a întrebat:

Hei! Funda! Ce credeti voi ca inseamna sarutul si mai clar cum se face? laughing) Ca sa mai dau si eu o funda.

Răspuns Câştigător
| Florentina_Carina_1995 a răspuns:

Sărutul este o manifestare a unui sentiment de iubire, prietenie, compasiune, respect, recunoștință, subordonare sau ca urmare a unui impuls erotic
Funda puppy dog eyes?

10 răspunsuri:
| DizzyRawrr a răspuns:

Sărutul este o dovadă a iubirii. Ceva ce simţi tu.
Nu ştiu să-ţi explic cum se face, pur şi simplu se întamplă. laughing)
Mai ştiu cum a fost primul meu sărut. vaaai, deci aveam atâţia fluturi în stomac, şi emoţii parcă, sau nu ştiu sigur ce erau. Şi cum am zis, pur şi simplu, s-a întamplat. thinking
Binee, mai e şi sărutul între " prieteni ", da' ăla e altceva. laughing)

| OnuOnulică a răspuns:

Sărutul este un sentiment frumos pe care toti oameni il intamlim mai devreme sau mai tarziu!

| SeeDifference a răspuns:

Sarutul este ceva magic, o dovada a iubirii.

| CristinaCtC a răspuns:

Sarutul e ceva ..magic.Si vine de la sine.Inima iti bate tare, te irosesti si... e asa draguuut! love struck

| JohnnyWylde a răspuns (pentru CristinaCtC):

Da, nu-i asa ca-i draguuut? Nu vrei sa-mi arati si mie cat de draguuut e?

| CristinaCtC a răspuns (pentru JohnnyWylde):

Neah oh go on

| JohnnyWylde a răspuns (pentru CristinaCtC):

laughing ce rea esti! Nu mai vorbesc cu tine. laughing tongue

| CristinaCtC a răspuns (pentru JohnnyWylde):

Normalbatting eyelashes

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Sarutul in general este un fenomen ce semnifica iubirea si pasiunea.nu se poate explica clar cum se face, buzele se lipesc si limbile practic se imbratiseaza in gura voastra.Mie imi place sa ii zic schimb de saliva laughing laughing laughing big grin

| Kiddy1998 a răspuns:

Sarutul este un sentiment foarte placut, iar el vine de la sine nu trebuie tu sa inveti intr-un fel cum sa saruti pur si simplu vine pe moment.