| Mara123567 a întrebat:

Hei grup, dacă a ejaculat într-un prezervativ dar când a terminat am observat ca prezervativul era fix doar pe partea de mijloc unde oprea sperma de a se duce în vagin dar sus numai era fix și sa rulat cu 1 cm în jos, țin să menționez că după ce a ejaculat în prezervativ am mai continuat 5-10 secunde să avem relația intimă, la final prezervativul nu era rupt
Credeți ca exista riscul de a rămâne însărcinată?

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu e nici un risc.
Dar mai multa atentie cand il puneti, nu trebuie sa existe aer.