| ericaelizabeta a întrebat:

Hei,hei! Am nevoie de un răspuns ...am înțeles că atunci când ești însărcinată si întreții relații intime, partenerul nu poate sa mai ejaculeze in interior ptc apar contracții este adevărat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Informatia amintita de tine in aceasta intrebare este complet gresita, eronata, falsa. Sperma poate fi ejaculata in vagin la terminarea fiecarui act sexual fara nicio teama sau retinere. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Nu.

| Necunoscut112 a răspuns:

Este complet fals.

| Heavenonearth a răspuns:

Nu e adevărat, e minciună gogonată! laughing De unde ai auzit asta?hee hee

| mihai69 a răspuns:

Total fals.

| CodrutElian1990 a răspuns:

La mine nu s-a intamplat nimic din ce zici.

| Quassaar a răspuns:

WTF, unde ai auzit asemenea aberații? Mi-am pus-o cu nevastă-mea până în ultima zi înainte să nască. Ce are Pola cu prefectura? Faza cu contracțiile este legată de femeie, din cauza placerii, orgasmului pot produce contracții, dar asta nu înseamnă că bărbatul nu poate ejacula in interior. In perioada sarcinii acesta este cel mai cool lucru, că nu trebuie sa te mai protejezi. Iubiti-va frate până în ultima zi..nu-i nici o problemă?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este adevarat!
Poti intretine relatii sexuale pana la 7-8 luni cu ejacularea la interior. Atentie la pozitii in schimb si fara violenta.
Doar daca este risc de avort, se evita contactul sexual, pana dupa nastere.