| Irina444 a întrebat:

Hei hei! Am și eu o întrebare mai..ciudatica-Amuzanta, cei care ați întreținut relații intime în cabinele de proba cum a fost? În afara ca e adrenalina sa nu vină nimeni prin împrejurimi.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cred ca te uiti la prea multe filme, viata reala este diferita de ceea ce vezi tu prin filme. Sa nu faci asa ceva niciodata.

| RAY a răspuns:

Mai bine vedeți un film horror cu fantome și apoi faceți sex? Frica declanșează absolut totul și dopamina, serotina, amigdala, adrenalina, oxcitinina, o să simți o plăcere wow

| Violleta2022 a răspuns:

De penis-captivus ai auzit?
Stii ca risti asa ceva?

| J0B0MAT a răspuns:

New fear unlocked când mă duc acum la cabinele de probă.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu cred ca a făcut nimeni așa ceva

| Violleta2022 a răspuns (pentru Madaxo97):

Ba da, sunt cazuri, eu stiu unul real de multi ani, cand eram in Romania si lucram intr-o uzina mare, cum doi amanti (ea si el) faceau sex intr-un cuptor de la forje, nu era in functiune evidnet dar colegii stiau ce fac ei acolo si au vrut sa le faca o farsa, asa ca au strigat in gura mare sa reporneasca taman cuptorul in care erau cei doi iubareti, moment in care din cauza fricii vaginul femeii s-a blocat si i-a prins ca in cleste penisul barbatului.
Intr-un final au chemat salvarea si abia i-au scos de acolo asa imbarligati sa-i duca la spital, ca nu au putut sa-i dezbine.
Pana nu ti seintampla tie, evident ca nu crezi, dar acest mecanism exista si aparent se activeaza din cauza fricii sau a unui moment de groaza, care practic blocheaza niste muchi in vaginul femeii si daca esti in plina partida sexuala, risti sa faci penis-captivus.

Ia de citeste si aici:
https://www.ziarulevenimentul.ro/......73339.html

| Madaxo97 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mă refeream că nimeni nu cred ca a făcut sex în vreo cabină de probă, foarte rar poate. Dar și întâmplarea de care ziceți cred ca a fost tare amuzantă, să fie prinși făcând sex într-un cuptor gigant îmbrârligati laughing

| adam7 a răspuns:

N-am încercat ca nu am găsit persoana interesată. dar poți încerca tu și ne spui cum a fost laughing

| Arukll a răspuns:

Vezi ca unele cabine de proba au camere de supraveghere in stratul dublu al oglinzii.

| madalina2090 a răspuns (pentru Arukll):

Nu e legal sa ne spioneze cand ne dezbracam, sa probam hainele. Stii cumva sigur unde exista, sau doar vb sa ne sperii? lol