| anonim_4396 a întrebat:

Hei, hei TPU! Am o problema. Vreau sa ma despart de iubitul meu si nu stiu cum sa ii spun. Nu imi place si nu mi-a placut de el, am stat cu el doar de distractie. laughing Ceva propuneri?

19 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

O intrebare: de ce nu ii prezinti alta fata? Care chiar il place? Si apoi sa faci scandal ca i-ai vazut impreuna? Si te desparti?

| cristimihailov a răspuns:

Daca tot ai facut-o de distractie, macar acum repara.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Cineva intreba mai devreme,, ce ii atrage pe baietii la o fata?,,. Uitati va rog un clar exemplu de ASA NU! Luati aminte!
Din seria,, minte curioasa la 14 ani,, am onoarea sa va prezint:
http://www.tpu.ro/......vol-funda/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper sa dai peste destui care doar sa se distreze cu tine apoi sa-ti dea un shut in fund.fiindca cu care moneda platesti, asa ti se va da restul.succes.

| Adinnaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

şut*, analfabetule!

| anonim_4396 explică (pentru Adinnaaaa):

Ba proasta satului? bag sama ca-ti place shaorma tare de tot fiindca vorbesti frumos de tot parca esti traita in canalizarea de scurgere a hardaielor cartierului.esti fata mare? ori esti exajerat de mare? du-te ma de plimba ursul, nu-ti mai descarca frustrarile pe aici, ce nu poti sa faci ca lupul? ala de fura miei de la stana? ai vazut cum lua mielul in gura si sarea gardul? ia incearca?

| Sfatosul2012 a răspuns:

Eu nu am sa ti judec motivele pentru care ai fost impreuna cu el. Iti spun ca cel mai ok e sa te desparti face-to-face de dansul dandu'i totodata un motiv destul de intemeiat. baftawinking

| Me01 a răspuns:

Daca nu îți pasa de el îți va fi ușor sau spui fata in fata nu mai vreau sa fim împreuna.

| Skilline2012 a răspuns:

SMS. laughing) Fii rea! Baietii care sunt frumosi/inteligenti plac mult fetele care nu sunt date gata usor smug

| Lykan a răspuns:

Incearca sa fii directa scapal de toata aiureala si incearca sa gasesti un motiv bine intemeiat sa nu-i spui ca ai stat cu el de distractie ca-i rupi inima-n 2 spune-i ca vrei sa te intalnesti si cu alte persoane dar nu prin sms daca trebuie sa o faci fa-o fata-n fata mult noroc

| corhaz a răspuns:

Sper sa gasesti pe cineva care sa steie cu tine tot din distractie asta i propunerea mea. despartete dar nu-i spune motivul real

| robi1990 a răspuns:

Dupa ce ca iai cheltuit bani cu fitele tale si ai obtinut ce iti doresti acum il lasi? scarbo care esti

| corhaz a răspuns (pentru robi1990):

Si inca i se pare si amuzant cum a scris.si mai zic femeile ca cum is barbatii. toate is la fel frate

| Adinnaaaa a răspuns (pentru robi1990):

In primul rand nu i-am cheltuit banii si in al doilea rand scarba sa ii zici lu' mumata luati-as neamu' in ****!

| Adinnaaaa a răspuns (pentru corhaz):

Du-te ma idiotule, spui ca toate sunt la fel, dar nu ai putea sa traiesti fara femei nici macar o zi, asa ca ia-ti zborul!

| robi1990 a răspuns (pentru Adinnaaaa):

rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| RevolutionX a răspuns:

Sper ca viitorul tau prieten sa-ti faca botul exact cum il are aia in poza de la avatarul tau!

| Narcis0102 a răspuns:

oh go on.Stii ce, cum a zis si Corhaz, sper sa gasesti pe cineva care sa stea cu tine tot de, distractie! oh go on.Si,zii ca nu mai merge relatia, ca se comporta altfel si chestii de genu`! oh go on.