| Clauu257 a întrebat:

Hei... Ideea e ca imi place de un coleg, iar eu nu știu dacă acesta mă place sau nu... În fiecare pauză vorbim, el mă ia în brațe și mă pupa pe obraz... În fiecare weekend ieșim împreună deoarece avem același grup de prieteni... Ce să fac? Să îi spun ca îl plac sau nu?
P.S: Dau funda

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu-i spune nimic, dar atunci cand te pupa pe obraz, intoarce usor capul astfel incat el sa te pupe pe gura. Sa vezi atuci cum se schimba omul in bine!

| Angelll98w a răspuns:

Mai intrebi daca te place? Desigur draga ca te place ...si nu pur si simplu te place dar e nebun dupa tine, nu trebuie sa-i zici nimic, asteapta doar, poti doar sa-i da-i banueli,, adica si tu sa-l saruti, sa-i dai din ochi,, apoi cred ca singur isi va da seama ca si tu il placi, poate el nici nu stie ca tu il placi si iata va chinuiti ambii, deci fii mai mult pe linga el ) Dar daca oricum el inca nu iti zice nimic, aduci fa tu al doilea pas si zii despre sentimentele tale, caci el deja pe primul pas la facut ) Succes sper sa devenitzi o pereche **

| Emilian65 a răspuns:

Din moment ce te ia in brate si te pupa pe obraz, inseamna ca te iubeste fara sa-ti marturiseasca acest sentiment. Deci nu mai este nevoie sa-i spui tu ca-l iubesti.