| andreeaciubotaru769 a întrebat:

Hei! Ieri am încercat să fac dragoste cu partenerul meu a fost un act dar nu finalizat deoarece a fost dureros,astăzi am puține dureri de burtă și de sâni,ieri a fost teoretic ultima zi a ovulației,ne am protejat,este ceva greșit în această durere ușoară de burtă? adică disconfort în zona intimă nu mai am, am avut ieri timp de o oră după sângerare dar mi am revenit

4 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Durerea de burtă ar putea fi de la ovulație, și sensibilitatea sânilor la fel, sarcină exclus, mai ales că te-ai si protejat, și oricum simptomele de sarcină nu apar așa devreme, ci doar după câteva săptămâni

| andreeaciubotaru769 explică (pentru Madaxo97):

M-am temut din cauza pettingului dar eram în lenjerie intimă ..astăzi am văzut ca am sângerări ușoare ca o secreție vaginală la început de menstruatie.

| bannedMF a răspuns:

Cum adica este ceva gresit in durerea de burta?

nu este normal sa o ai. dar stai asteapta 1 2 zile ar trebui sa iti treaca

| mariaioana72 a răspuns:

Daca a fost protejat nu ai de ce sa ti faci griji