| Teofana a întrebat:

Hei ...Ieri un coleg de clasa m-a invitat la o cafea. Am fost cu el,am vorbit, am ras. Nu avem o relatie. Dupa ce am ajuns acasa am vorbit pe facebook si mi-a trimis doua melodii printre care se afla si asta https://www.youtube.com/watch?v=GYggLdt-d3I. Voi ce ziceti, ma place?!

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Deocamdata este mult prea putin ca sa stim. Asteapta sa vezi ce mai face si incurajeaza-l daca crezi ca e cazul.
In ce priveste melodia, se putea si (mult, mult) mai bine!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Wtf,ce tampit si ala laughing Ce melodie cretina, de despartire.

| pufulescu a răspuns:

E foarte posibil sa te placa! Melodia s-ar putea referi la o fosta relatie a lui, cineva care a plecat din viata lui.

| NH4OH a răspuns:

Bună.
Acel băiat ascultă muzică proastă, fără supărare și probabil a vrut să-ți exprime prina cea melodie faptul că e singur acum și liber. Dar totuși. e penibil să-ți trimită acea melodie.
Baftă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuia sa-ti dai seama de sentimentele lui prin modul de comportare din timpul intalnirii si mai ales de cel din momentul despartirii. Faptul ca a urmat convorbirea de pe facebook denota ca simte ceva fata de persoana ta. Dar care sunt adevaratele sentimente le poti afla doar printr-o noua intalnire face2face. Daca nu face el invitatia, te sfatuiesc s-o faci chiar tu in cazul in care iti place de el intr-adevar.