| TheGrayWolf21 a întrebat:

Hei imi place de o fata dar cei mai buni prieteni ai mei (singuri)se cam dau pe langa ea si recunosc ca nu sunt foarte col dar simt ca si ei ii place de mine in orce caz imi place din clasa 1 de ea si sunt in clasa 5 sunt cel mai mare din clasa am 14 ani si ea cam 13 cred ca si ei ii place de mine pentru ca mereu se uita cald si frumos la mine si cauta subiecte de vorba dar... totusi e cam baietoasa face carate si vrea sa joace fotbal (nu e ca un defect imi place acest lucru) si mai e si desteapta dar eu sunt cel mai bun la invatatura din clasa si nu stiu.

Răspuns Câştigător
| adelynaa a răspuns:

Pey vorbeste mai mult cu ea. dc iti place fotbalul propune-i sa va jukti impreuna si ca o sa o inveti cateva scheme. si asa vb mai mult cu ea si dc vezi ca vb ft frumos cu tine si ft ok spune-i ca o placi :->

3 răspunsuri:
| TanyaX3 a răspuns:

Intreab'o daca te place si daca vreti sa fiti impreunabig grin.
Bafta!big grin

| TheGrayWolf21 explică:

Hei imi place de o fata dar cei mai buni prieteni ai mei (singuri)se cam dau pe langa ea si recunosc ca nu sunt foarte col dar simt ca si ei ii place de mine in orce caz imi place din clasa 1 de ea si sunt in clasa 5 sunt cel mai mare din clasa am 14 ani si ea cam 13 cred ca si ei ii place de mine pentru ca mereu se uita cald si frumos la mine si cauta subiecte de vorba dar... totusi e cam baietoasa face carate si vrea sa joace fotbal (nu e ca un defect imi place acest lucru) si mai e si desteapta dar eu sunt cel mai bun la invatatura din clasa si nu stiu. va rog sa imi spuneti ce sa fac

| adenauer1 a răspuns:

Du-te langa ea si intrati in vorba sau mai bine spune-i direct ca o iubesti sau ca iti place de ea!