| Mihaela_5363 a întrebat:

Hei. imi place de un baiat de ceva timp, cred ca se fac aproape 4 luni de cand ma tin dupa el. Vorbim destul de mult prin mesaje, cand mai mergem in cantonamente(suntem la acelasi club sportiv) inainte cu o saptamana incepe si imi trimite mesaje gen "Ce faci frumoaso? Esti asa frumoasa azi!" si ii cad in plasa...ne prostim in cantonamente(ne sarutam si mai multe) dar dupa ce plecam din cantonamente nu mai da niciun semn de viata, nu mai raspunde la mesaje! am incercat sa uit de el, dar nu pot. ce credeti ca ar trebui sa fac? sa stau in continuare dupa el sau sa renunt la el? sunt confuza nu mai stiu cum sa procedez...

Răspuns Câştigător
| cosminnnellu a răspuns:

Este simplu Mihaela se pare ca te vede ca pe o distractie,nu are ce face in cantonament asa imi da impresia relatarea ta,sfatul meu? aceeasi moneda, adica ignora-l si tu cand va duceti in urmatorul cantonament si cand daca incearca mai mult stai de taina cu el, intreaba-l de ce in cantonament te vrea si acasa nu stie cine esti.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste cu el si vezi daca vrea o relatie serioasa cu tine.

| Castiel a răspuns:

@iceman asta sau:
Incearca sa il testezi adica sa ii faci si tu la fel cand esti cu el in cantonamente si daca se tine dupa tine sansele sa tina la tine sunt crescute dar totusi sunt sanse sa stea cu tine doar de fun in cantomanete stii tu fata cu care se ****... daca este genul curvar da-i papuci si ignora-l complet instant ca nesu'!

| JelLy_3370 a răspuns:

Eu zic cand sntety in cantonamente sa nu te mai lasi asa "usor".si sa nu mai insisti tu sigur va veni la tine si te va intreba dc te comport asa si poti sa-i spui ca ai vazut cum se comporta cu tine si poti sa-i spui ce simti pentru el sau pur si simplu incearca sa te apropy de alt baiat si gta.succes