| Steffani a întrebat:

Hei! Imi place foarte mult de un tip cu 2 ani mai mare decat mine si nu stiu ce sa fac... Anul viitor se muta din scoala. avem aceleasi gusturi e dragut dar nu prea am vorbit... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Gyorgylavy a răspuns:

In cazul asta ar cam trebui sa te grabesti sa vb cu el inainte sa plece,daca nu ati vb incearca sa vb cu el,intalniti-va asa amical, vorbiti despre voi sa vedeti ce va place si ce nu va place, sa vedeti daca aveti aceleasi gusturi, da-i de inteles dupa ca il placi si asa veti evolua mai repede dar nu mai astepta ca risti sa il pierzi, succes.

| Steffani explică (pentru Gyorgylavy):

Mersi...dar totusi mi-e putin cam teama sa vb cu el desii pare ok... mersi mult

3 răspunsuri:
| andre8596 a răspuns:

Pai vorbiti!;-).nu conteaza varsta

| Steffani explică (pentru andre8596):

Da dar totusi e ciudat sa ma bag in seama cu el dintr-o data sad o sa incerc si mersi :*