| soricelulRulz a întrebat:

Hei. In primul rand sarbatoti fericite tuturor! Am si eu o mica intrebare : pana in jurul carei varste ne dezvoltam fizic? adica stiu ca de obicei era 16-18 dar asta e teoria

2 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

21,22 de ani stiam eu.

| DDoctorita a răspuns:

Sarbatori fericite si tie!

Teoria e teorie! Nu prea functioneaza ea la fel cu noi toti!

Nuti fa prea multe preocupari cu acest lucruri... Exista persoane care inca pe la vreo 21 de ani se dezvolta... E ca maseaua mintii, creste la fiecare persoana la o varsta, nu la toti la fel. Asa si cu dezvoltatul, unii ne dezvoltam mai repe altii mai tarziu, dar pana la urma majoritatea o facem.

Multa bafta! happy