| justme_3711 a întrebat:

Hei la paparazzi sambata 19.02.2011 intr-un reportaj cu Catalin Botezatu era o piesa pe fundal foarte frumoasa zicea ceva de genul : shake shake shake your body :-s! daca stie cineva cum se numeste... ofer fundita:X [scuze categoria e urgent puppy dog eyes]

Răspuns Câştigător
| Yana a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ci0ccJ_Z7jM? [Inna-10 minutes]

1 răspuns:
| 7lucian8 a răspuns:

Scuze daca nu este ceea ce cautai.http://www.youtube.com/watch?v=uR7dyLmmFdo&feature=related