| andreiiii99 a întrebat:

Hei lume! Am o problema si as vrea sa aud parerile voastre. Deci. anul trecut am cunoscut o fata care a venit la rudele ei... mi.a placut din prima zi in care am vazut.o dar a stat numai cateva zile si a plecat inapoi acasa caci ea sta in celalalt capat al tarii. Am tinut legatura un an intreg si vara asta iar a venit aici si mna... am aflat ca si ea ma place si ne.am sărutat etc etc si acum iar a plecat si asta ma doare ca iar nu o sa pot s.o vad pana la iarna sau chiar vara viitoare.. nu stiu ce sa fac. mai are rost sa tin lagatura cu ea? pentru ca ma indragostesc de ea pe zi ce trece si relatiile astea la distanta sunt foarte naspa. Vreau sa menționez ca ea e singura fata cu care am vorbit atat de mult timp si de care nu m.am plictisit... si ca am 18 ani si oricum aveam de gand sa merg la facultate in orașul langa care sta ea... deci... ce.ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| LiveTheMoments a răspuns:

Ar trebuii sa tineti legatura. Si daca ai vrea sa o uiti, sincer nu ai putea...

| Codecs a răspuns:

Te-ai gandit vreodata ca poate tu ti legatura cu ea de departe si altul tine legatura " langa ea ", poate ea considera discutile voastre ca intre doi amici, pana nu lamuresti lucrul acesta, ca si ea ar fi interesata de tine... cam cam... s-ar putea ca timpul tau ocupat ei sa fie in zadar

| andreiiii99 explică:

Oarecum nici nu vreau s.o uit.

| andreiiii99 explică:

Pai nu... ea e o fata mai timida. si in plus. cu mine a avut primul ei sarut... si am lamurit chestia asta ca ne placem reciproc... si nu... nu vorbeste cu altul