| danielle9876 a întrebat:

Hei :* ma cunosc cu-n baiat de 2 ani. El statea cu o fata de 2 zile dar spunea ca nu simte nimic pentru ea si ca sta la panarama. Intr-o zi am jucat adevar sau provocare ...si m-a provcat sa ma sarut cu le de 3 ori ..in acea zi ma tot saruta si ma tot imbratisa etc..eu il repingeam etc. Dupa cateva zile il intreb ce erau cu acele gesturi, daca tine la mine, daca ma place si daca crede ca-l plac. Eu sincer il plac foarte mult. El mi-a zis ca nu simte nimic pentru mine i ca acele gesturi le face doar sa-si "aline " dorul pentru fosta lui ( au stat impreuna 5 luni) si mi-a zis ca el stie ca-l plac si ca nu recunosc pentru ca sunt o copila imatura..asta demostrandu-i prin gesturile mele etc. si ca nu vrea sa se combine cu mn..etc..m-am simtit foarte aiurea si m-a si jignit punandu-mi ca arat bine dar pacat de comportamentul meu de copila. Dupa i-am explicat de ce nu am recunoscut ca-l plac, dar nu m-a crezut. El de fel e fustangiu si nu voiam sa ma faca sa sufar.dr nu m-a inteles. mi-a mai zis ca fata cu care sta acum la misto de 2 zile e mai deteapta ca mine pentru xa ea a recunoscut ca- place.dar eu nu.i tot felul de kkt..sincer nu mai stiu ce sa mai cred. oare ma place? oh go on sunt dispereta ..prin gesturle lui ma face sa cred ca ma place dar e tot nega si spune ca nu smte nimic pentru mine..si tot ma jigneste spunandu-mi ce crede el ca gresesc. oare ce are de gand sa faca? vrea doar sa ma faca sa sufar ..sau chiar ma place si nu vrea sa se complice? mersi :*

8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Cunosc si eu guralivi din asta-i o gramada se cred mari maturi -dar maturitatea nu vine din punct de vedere la fizicului ci din gandire si fapte.Nu ca zic eu ca sunt matur sau el.E genu de baiat cum zicea si altii pe aici care-i place sa invarta fetele pe degete si de ce nu ar facea-o daca arata bine si are cu ce.Nu e pentru tine si daca o sa mai insisti o sa te arzi si ramai cu ochii in soare.Tu esti atrasa de el doar fizic si atat restul e iluzie -ca il iubesti!

| varcolaccc a răspuns:

E genu de baiat care arata bine, poate si toate fetele sunt moarte dupa el si el stie sa profitewinking, Se combina si sta la panarama cu toate. Am tovaras care sta cu 3 fete si il doare undeva de vreuna si ele chiar pun suflet in relatia cu el, evident nu stiu una de alta happy. Iti zic ca nu merita sa te complici intr-o relatie in care sa-si bata joc unu de tine. Eu zic sa nu faci greseala de a te combina cu el, poate auzi dupa ca sta si cu tine la panarama. Asteapta baiatul care sa te iubeasca si sa il iubsti cu adevarat. Iti zic asa ca sa nu suferi dupa. Succes :*

| danielle9876 explică (pentru varcolaccc):

Multumesc frumos :*

| varcolaccc a răspuns (pentru danielle9876):

Cu plăcere :*

| Danysan a răspuns (pentru varcolaccc):

Am si eu unu care le-o trage la 2, 3 pe saptama fara regrete laughing, dar e baiat de gasca nu e dala rau.Sti amice cum e -daca arati bine si iti merge de ce sa nu o faci nu? laughing.

| varcolaccc a răspuns (pentru Danysan):

Intr-un fel asa e laughing. Dar mi-ar place sa fie unu care sa arate bine si sa le refuze pe bunaciuni. Sa se oftice si ele laughing)

| Danysan a răspuns (pentru varcolaccc):

Nu stiu daca asta le refuza pe bunaciuni cert e ca am vazut cum le curge la unele mucu dupa el si din alea destul de bune laughing. Cine stie e bine sa ai unu din asta prieten poate te ajuta cand esti in panica cu marfa laughingrolling on the floor

| bogdanmarica a răspuns:

Eu zica ca nu te placesad... acum nu te placelaughing mai asteapta putin timp si fa-l si tu sa sufere! crede-ma asa fac si eu! si dupa sa vezi cum o sa vorbeasca cu tine! mie imi plac genul de fete ca tine dar majoritatea prefera celalat gen de fete! asa ca fi fata desteapta si pune-l la respect! spune-i ca ii taran si ca ii urat! si daca te ataca si iti spune lucruri de genu : aaa pai tie iti place de urati spune-i ca ti-a placut! si nu iti mai place. CREDEMA CA FUNCTIONEAZA

funda?big grin