| danielle9876 a întrebat:

Hei :* ma cunosc cu-n baiat de 2 ani. El statea cu o fata de 2 zile dar spunea ca nu simte nimic pentru ea si ca sta la panarama. Intr-o zi am jucat adevar sau provocare ...si m-a provcat sa ma sarut cu le de 3 ori ..in acea zi ma tot saruta si ma tot imbratisa etc..eu il repingeam etc. Dupa cateva zile il intreb ce erau cu acele gesturi, daca tine la mine, daca ma place si daca crede ca-l plac. Eu sincer il plac foarte mult. El mi-a zis ca nu simte nimic pentru mine i ca acele gesturi le face doar sa-si "aline " dorul pentru fosta lui ( au stat impreuna 5 luni) si mi-a zis ca el stie ca-l plac si ca nu recunosc pentru ca sunt o copila imatura..asta demostrandu-i prin gesturile mele etc. si ca nu vrea sa se combine cu mn..etc..m-am simtit foarte aiurea si m-a si jignit punandu-mi ca arat bine dar pacat de comportamentul meu de copila. Dupa i-am explicat de ce nu am recunoscut ca-l plac, dar nu m-a crezut. El de fel e fustangiu si nu voiam sa ma faca sa sufar.dr nu m-a inteles. mi-a mai zis ca fata cu care sta acum la misto de 2 zile e mai deteapta ca mine pentru xa ea a recunoscut ca- place.dar eu nu.i tot felul de kkt..sincer nu mai stiu ce sa mai cred. oare ma place? oh go on sunt dispereta ..prin gesturle lui ma face sa cred ca ma place dar e tot nega si spune ca nu smte nimic pentru mine..si tot ma jigneste spunandu-mi ce crede el ca gresesc. oare ce are de gand sa faca? vrea doar sa ma faca sa sufar ..sau chiar ma place si nu vrea sa se complice? mersi :*

7 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Cunosc si eu guralivi din asta-i o gramada se cred mari maturi -dar maturitatea nu vine din punct de vedere la fizicului ci din gandire si fapte.Nu ca zic eu ca sunt matur sau el.E genu de baiat cum zicea si altii pe aici care-i place sa invarta fetele pe degete si de ce nu ar facea-o daca arata bine si are cu ce.Nu e pentru tine si daca o sa mai insisti o sa te arzi si ramai cu ochii in soare.Tu esti atrasa de el doar fizic si atat restul e iluzie -ca il iubesti!

| WildDream a răspuns:

Daca tu esti o fetita imatura si el la randul lui e doar un papitoi imatur care crede ca toate fetele trebuie sa fie in limba dupa el.
Se joaca cu sentimentele tale, profita de ele ca sa te sarute etc.
Nu-l mai lasa pe nesimtit sa faca ce vrea din tine, pana la urma nu ai si tu un pic de demnitate? El te jigneste si iti spune cat de inferioara ii esti tu lui si tu tot dupa el esti. Nu stiu ce poate sa-ti placa la un astfel de individ, curvar, prost crescut, imatur si cu aere de superioritate. Cred ca probabil esti atrasa doar de cum arata.
Nu-i mai acorda atentie si sa vezi cum o sa se tina el dupa tine.

| RoxanaGhost a răspuns:

Dragă fără supărare dar... tipul îşi bate joc de tine happy E un fel de c*rvar. Dacă te-ar fi plăcut ţi-ai fi dat seama[îţi zâmbea şi alte chestii] Nu merită să te necajeşti pentru un astfel de băiat.O să cunoşti mulţi mai perfecţi ca elwinking
Life is short.Live it free. kiss

| tunechimarionette a răspuns:

Daca iti place de el, spune-i. Dar nu te mai complica cu el, isi bate joc de tine. fara suparare. Nu-l mai lasa sa te atinga daca zici ca are o iubita. Sau daca tu consideri ca te place, da-i o sansa. dar numai daca se desparte de prietena lui. Succes!

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

In primul rand sa nu recunosti ca-l placi, ca daca recunosti el o sa se simta mandru si o sa se umfle in pene si pe deasupra o sa-si bata si joc de tine (din cate ai spus) Ti-o spun din proprie experienta! Data viitoare cand iti zice sa recunosti ca-l placi sa-i spui ca n-ai ce sa recunosti, pentru ca nu simti nimic pentru el. asa sa-i spui. iti spun eu ca o sa mearga. sa nu fi fraiera sa recunosti ca-l placi, si sa-i spui ca daca vrea sa-si aline dorul de fosta sa-si aline dorul cu altcineva, nu cu tine pentru ca tu nu esti proasta lui sa faca ce vrea din tine. fa ce ti-am spus eu mai sus si demonstreaza-i ca nu esti o copila si nu esti nici fraiera si nu-l mai lasa sa se apropie de tine si sa te ia in brate, pentru ca daca-l lasi el crede ca-l vrei, ca-ti place de el. secretul este sa nu fi moarta dupa el, sau daca esti sa nu-i spuiwinking te pup si bafta:*

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Si inca ceva, nu-l mai lasa sa te ia in brate, pentru ca daca il lasi el crede ca esti moarte dupa el. Tu nu vezi? El doar isi bate joc de tine. Fa ce ti-am zis mai sus si demonstreaza-i ca nu esti o copila imatura si nu esti nici fraiera :* pup