| alissa03 a întrebat:

Hei.....Ma numesc Ada....am 15 ani?
Cum a fost primul vostru sarut, unde...etc?

Răspuns Câştigător
| Gabryellutzaaa a răspuns:

App chiar primul a fost la gradi, dar cel mai serios adica primul sarut si fiind si intr-o relatie a fost intr-un parc, a fost de neuitat ca a fost dragoste la prima vedere

5 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Hey,si eu am tot 15 ani, iar primul meu sarut a fost in clasa a 2-a.Nu ca as fi fost indragostita, dar eram prea curioasa. Cert e ca atunci nu mi-a placut, schimb de salive fuu.Dar cu timpul mi-am schimbat parerea!tongue

| VadTot a răspuns:

Ce Curiozitate poti avea si tu@!

| DaReZon a răspuns:

Hai. Eu am tot 15 ani. Dupa cum imi amintesc cred ca a fost la gradinita si a fost destul de placut pentru prima data. Nu stiu cum m-asi simti acum daca asi primi altul caci atunci am fost doar un copil.
Regards, Woozie_Triade@yahoo.com

| Iubiţica95 a răspuns:

Mdaaaa....visatori..primul meu sarut a fost la 8 ani si nici nu mi-am dat macar seama ce se intimpla...

| Stassy a răspuns:

rolling on the floor la mine in autocar in excursie, adica ieri! :X