| Maria1678 a întrebat:

Hei! Mi-am început viata sexuala acum cateva luni. Vreau sa stiu semnele ca ma iubește cand o facem, gen tinutul de mana sau privitul in ochi.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un barbat poate face sex fara nici un fel de sentiment de dragoste fata de femeia cu care face sex.
Nici tinutul de mana si nici privitul in ochi nu sunt semne de dragoste, ci de comunicare.
Un semn clar ca te iuebste si te vrea sa fii a lui, este dacate cere in casatorie. A facut-o?

| mihai69 a răspuns:

Niciun fel de "semn" făcut de partener nu semnifică automat că reprezintă iubirea lui față de tine.
Nici măcar dacă o spune cu subiect și predicat nu e o certitudine!

| sofisis a răspuns:

Iubirea se demonstreaza in afara patului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Semnele ca te iubeste nu apar cand faci sex.
semnele ca te iubeste le vezi in viata de zi cu zi.

si nu, casatoria nu e semnul suprem de dovada de iubire.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu se știe dacă te iubește dar dacă a mai cerut și a două oară e bine înseamnă că iubește să o facă cu tine dacă vrei să afli dacă te iubește întreabă-l.

| EcceHomo a răspuns:

Asta cu ținutul de mână, nu cred. Dar da, când simt ceva puternic, le place să te privească în ochi. Ar fi bine să ii inchizi. big grin

| just4ubr2015 a răspuns:

Daca vrei sa vezi daca te iubeste nu mai fa sex cu el 2 luni si vezi cum se poarta daca e isteric si ameninta ca te paraseste inseamna ca doar pentru sex sta cu tine.