| ruby_2970 a întrebat:

Hei tongue, eu am sanii mici gen 3 cm si ma intrebam daca aveti metode sanatoase si naturale, si isi face efectul tinctura de marar? adica eu am folosit-o 3 saptamana si parca a avut un efect dupa care nu am mai folosit. stiti niste exercitii sau ceva pentru cresterea sanilor mei? ( si pentru baieti ce marime la sani va satisface?laughing )

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai asteapta sa creasca ei singuri.Ai doar 14 ani.Esti la pubertate. Daca de acum vrei tratament ce ai sa faci pe la 20-21 de ani? Ii tii cu hamuri precum caii?

| rizbytzu a răspuns:

Stai calma nu mărimea sânilor contează ( apropo am înțeles ca ajuta sa porți cât mai putin sutien și sa dormi pe spate), contează ce ai în cap.

| dana2327 a răspuns:

Rizbytzu are dreptate nu asta conteza! gandeste ca in viitor nu o sa ai sanii lasati ci o sa fie tot ca acum! e un avantaj doar nu vrei sa ii prinzi in cureaua pantalonilor laughing? dar daca asta te face sa te simti mai bine poarta sutiene cu burete! :*