| qazw a întrebat:

Hei! Pe 21 ianuarie am avut un contact sexual protejat iar pe 26 mi-a venit mentruatia. Pe 31 am avut iar contact sexual protejat, bineinteles. Problema e ca de vreo 3-4 zile am un nod in stomac si in gat si simt ca imi vine inapoi acidul din stomac. Ma simt ciudat. De sarcina zic ca nu are cum sa fie vorba deoarece a fost protejat, a fost verificat si mi-a venit menstruatia. Ce altceva poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Sarcina nu este, stomacul e problema la tine, poate ai gastrita

4 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Ai mancat ceva, ce nu ti-a priit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste vina laughing devil!

| DeathReaper a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ca asta e bunalaughing))))

Da si asta e posibilitate laughing
Subconstientul laughing)) *Ceeeeeaaaaaammmmm facuuuuuuut?! crying(* laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeathReaper):

laughing Vezi laughing Am dreptatelaughing