| anonim_4396 a întrebat:

Hei people! acum cateva zile o prietena cu mult mai mica decat mine mi-a spus ca s-a indragostit de un baiat de 21 de ani. ea avand numai 13.
il spioneaza peste tot. si-a luat chiar si binoclul la ea si in fiecare dimineata trece pe langa casa lui si se uita asa cam o ora prin camera lui de la fereastra. e indragostita lulea de tipul ala. eu ii zic mai subtil sa-si bage mintile in cap ca n-o sa o vrea pentru ca e prea mare diferenta de varsta si in plus baiatul are deja iubita. cum o fac sa nu mai fie atat de prostuta?laughing ca stiu ca o sa sufere ca o copila mai incolo... si m-am cam saturat sa o aud in fiecare noapte la telefon cum imi spune fanteziile ei cu el. o sa MOR! laughing
Funda!

12 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Oh God! Stiu prin ce treci laughing
Fa-o sa se indragosteasca de un alt baiat sau ocupa-i mintea cu altceva.
Gaseste un hobby pentru amandoua, gen un sport. Asa ii tii mintea ocupata si nu o sa se mai gandeasca la el.
Poti si astepta ceva timp pana o sa se plictiseasca de asta..., dar, vorba ta, va suferi.
Nu-l cunosti pe baiat? Ii poti spune lui daca e de treaba prin ce criza de dragoste, sa o numesc asa, trece prietena ta si poate te va ajuta sa o faci sa inteleaga ca nu e pentru ea.

| cristimihailov a răspuns:

Eu i-as spune ca e bolnav. Ceva nasol oricum. Si sa nu ii faca viata mai rea.

| Dariusuu a răspuns:

Toate ăstea o să înceteze atunci când o să afle tipul respetiv şi o să-i trântească adevărul în faţă.

Până la acel moment e doar un pas.

Fii sigură.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Dariusuu):

Mai bine sa nu afle respectivu ca daca e din ala cu pofte ciudate nu o vad bine pe pustoaica aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La povestea ta as putea sa rad in hohote pana sa vars cafeaua pe tastatura si s-o scuip in monitor, insa realmente exista pustoaice mai mici decat varsta aruncata de tine pe aici, pustoaice care le fac zile negre unor femei maritate, sunandu-le sotii ori urmarindu-i prin cafenele.

| gingergirl1 a răspuns:

Doamneeee Isuse laughing)) Fata asta chiar e...lol, ma abtin rolling on the floor))
Nu stiu, expica-i ca e PREA MARE pentru ea si ca nu are sanse...asta e adevarulwinking
P.S : daca continua asa si daca o vede baiatul respectiv o sa se faca urat de ras.

| hhhapciuuu a răspuns (pentru gingergirl1):

Am incercat. dar e FOARTE grea de cap

| stark47 a răspuns:

Nu ii mai raspunde prietene.e doar o faza prin care cam toate fetele la varsta ei trec.las-o sa isi faca damblaua, si cand te suna schimba si tu subiectu, nu o mai lasa sa isi hraneasca obsesia

| CosminCornel a răspuns:

TU esti prostut. Iubirea adevarata invinge intotdeauna si se face numai cu penisul. Cu atat distanta de varsta e mai mare cu atat mai bine. Uita-te la cuplul Lis. Ei se inteleg bine. Nu conteaza daca are prietena, cine nu ar da o prietena pe o fata care te spioneaza cu binoclul?

| YellowLight a răspuns:

Ba sa fiu sincer si mie imi place de selena gomez si e mai mare ca mine ce credeti am sanse =]]

| hhhapciuuu a răspuns (pentru YellowLight):

LOGIC...

ca nu laughing

| aXy99 a răspuns (pentru YellowLight):

Da...daca te transformi peste noapte in Justin Bieberlaughing)