| Blondinaa a întrebat:

Hei! Prietena mea m`a intrebat cum sa faca sa ii demonstreze iubitului ei ca tine foarte mult la el. El i`a spus ca de cand sunt impreuna[aproape un an:d] ea nu i`a demonstrat ca il iubeste, nu a facut nimic pentru ei ci doar el[si cam asa e big grin]. Cam cum i`ar putea demonstra ca chiar tine la el si vrea sa ramana impreuna cu el, tinand cont de faptul ca ea are 14 ani si el 18 si chiar tin unul la celalatbig grinhappy

Va rog, niste sfaturibig grinhappy!
Multumesc >anticipatbig grin

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Si el ce vrea sa faca? Nu poate decat sa se comporte frumos cu el si sa fie dulce.

| Paula007 a răspuns:

Daca varsta fiecaruia e corecta, si ce ai zis tu despre "demonstratii de iubire" e adevarat, el vrea o singura dovada : "sex". o sa pretinda ca ii va apropia mai mult, ca el e mai mare si are nevoie, ca o iubeste si nu o va parasi. din cate imi dau seama, va zice orice sa o abureasca si imediat ce i-o va trage bine, prietena ta va veni sa se planga la tine. tu vei intra pe site unde eu iti voi spune "ti-am zis eu" /baga i mintile in cap.si daca el vrea "demonstratii de iubire" e mai gay decat se crede. ea e fata, el sa-i ofere dovezi -flori, un ursulet. ceva.

iar daca ea tine neaparat sa-i ofere ceva. zi-i sa i ofere intr=un album nou, cele mai frumoase poze cu ei 2 impreuna.sa vada cum reactioneaza : daca zambeste din secunda 1, nu e un nenorocit, sau poate doar e dispus sa mai astepte pentru sex, daca se face ca nu intelege ce e cu cadoul sau nu-i convine ceva la el ( adica sa caute nod in papura ) e cam evident : vrea sex, si va face presiuni pana va obtine, sau pur si simplu o va parasi si va trece la urmatoarea :-|

iar daca asta e cazul, si prietena ta cedeaza, atunci e proasta si nu merita sa-ti pierzi timpul scriind despre ea.fiecare pe pielea luiwinking

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Prin fapte
sa-l faca in fiecare zi fericit :X