| anonim_4396 a întrebat:

Hei prieteni am si eu o problema mai complicata si chiar nu am chef de caterinca celor nesimtiti: baiatul de care imi place are o prietena foarte buna care este si vecina mea.eu i'am spus lui ca imi place de el si mi-a promis ca nu zice la nimeni dar se pare ca a aflat si acea fata si mama lui mama ei.acum el vrea sa fie cu mine dar la 12 ani nu cred ca sunt destul de mare...cred ca am facut o depresie si mama mea nu ma intelege.nu am cui sa'i vorbesc si ma simt 'singura pe lume' chiar am nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| DDoctorita a răspuns:

VORBESTE CU MAMA TA CAT MAI REPEDE POSIBIL!

O sa te inteleaga, ai doar 12 anisori, sunt prostii din copilarie! Daca ai sa vorbesti cu ea o sa te simti mai inteleasa si mai ajutorata! happy

3 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Nu contează vârsta..probabil nu s-a putut abţine să nu zică happy.
Hai să vorbim mai mult pe mess..bagă id-ul meu : yo_adytza

| BLeur a răspuns:

Nu prea contează vârsta..nu s-a putut abţine să nu zică, zic eu..haide să vorbim mai amănunţit, bagă id-ul meu : yo_adytza

| Alejay a răspuns:

Vorbeste neaparat cu mama ta despre problema, nimeni nu te va intelege asa de bine ca ea! sunt sigur ca ea iti doreste numai bine