| KriSt3n a întrebat:

Hei. Problems in paradise: de 2 saptamani ne.am despratit dupa o luna jumate de relatie.[suntem aman2 in clasa a 9a] si el a zis sa ramanem prieteni,dar nu e chiar asa, adica eu am acceptat, dar el se comporta uneori ciudat. Eu impreuna cu prietenele mele tot in acceasi gasca stam..adica si cu prietenii lui si inclusiv cu el si se comporta uneori ciudat,face pe interesantul, ma ia peste picior, face glume fara haz la adresa mea..ma gandeam sa incetez sa mai stau cu ei, sau sa raman in gasca aia, dar sa nu il mai bag in seama. Mentionez ca eu inca mai am sentimente pentru el si toti stiu asta inclusiv el. Help? big grin ce ar trebui sa fac? Nu inteleg de ce se comporta asa chiar daca a zis sa ramanem prieteni? Nu ma mai suporta? L.am intrebat asta recent..i.am zis daca vrea sa numai stau cu ei, daca il deranjez sa-mi zica si a zis ca nu ca e okay si vorbea super frumos, dar azi cand am iesit afara era un magar si facea glume straight face de tot...

4 răspunsuri:
| madalina_2618 a răspuns:

O perioada ar trebui sa nu ii mai dai de loc atentie si sa nu petreci asa de mult timp cu gasca aia... dupa o perioada ar trebui sa te intorci si o sa vezi ce s-a schimbat... daca el este interesat de tine si se comporta frumos inseamna ca inca te place, iar daca nu inseamna ca ar trebui sa nu ii mai dai de loc atentie!

| neutrino a răspuns:

El se distreza pe seama ta. Asta e tot.

| Stassy a răspuns:

Te incearca.

Ia pleaca tu de acolo k doar nu exista doar copii aia pe lume.

Ai sa vezi...

| forsaken99 a răspuns:

Good boy daca erai tu cea care i-a dat papuci mai intelegeam da asa ce sa zic sad