| EvelinaAndreea123456 a întrebat:

Hei! Recent am cunoscut un tip pe internet si am inceput sa vorbim,insa el in ultima vreme nu prea m-a bagat in seama.Il plac putin dar mi-e rusine sa ii zic si nu stiu cum sa o fac, niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu prea te-a băgat în seamă atunci e evident că nu este prea interesat să vorbească cu tine.

| CdeMetal a răspuns:

Eu nu prea cred ca poti sa placi pe cineva de pe net, iar daca nu te-a mai bagat in seama probabil s-a plictisit.

| SteauaFermecata402 a răspuns:

Incearca sa-i dai si tu mesaj mai des. Poate e ocupat. Tie iti place de el?

| AnaBlandianana12 a răspuns:

Dacă nu te-a băgat în seamă evident că e ocupat cu altcineva. Nu pune scuza ca e ocupat sau ceva, dacă placi o persoana iti faci timp. Take care.