| imiplace69 a întrebat:

Hei sal am 12 ani si o mare prbl, am penisul prea mareee, toate fetele cu care am fost s`au plans d asta, a fost pea dureros si cea mai mica a fost d 16 ani. ce pot sa fac sa il am mai mic? am auzit ca daca beau colaa, s`ar putea sa fie o solutie. ajutoor, va rog,

Răspuns Câştigător
| Bob a răspuns:

Ar trebui sa fi fericit ca il ai mare, altii sunt complexati ca il au mic.
De micsorat, n-am auzit pana acum de nici o metoda, doar de marit.

21 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Hai bre, lasa-te.

Tu confunzi gaurile din gard cu fetele...

| pink10 a răspuns:

raised eyebrows Tu esti prost sau te prefaci?
Copil nascut pentru alocatie ce esti :-J

| unknow a răspuns:

Ce pulika mea frate?! faci misto de mine?! thinking ai vrea uh sa fie asa! laughing oh go on
deci ai imaginatie, nu gluma

| Narcis2007 a răspuns:

Acu urmeaza sa ne zici ca il ai de 30 de cm nu?

| AndutzaAndu a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))
Și vrei să cred cumva că una de șaișpe ani a facut-o cu unu' de doișpe? [tu] Mdaa...cum au zis și ceilalți, ai imaginație, nu glumă laughing.
De fapt, nick-ul tău face cât o mie de cuvinte...

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Poti s-o sugi fara s-o uzi?

| BAIATUL a răspuns:

Ba tu nu esti sanatos la cap cum dracu sa ai p.a prea mare si sa faci tu sex la 12 ani cu fete de 16 ani esti gigolo sau cum dracu vine asta cum te-au bagat alea in seama. Aaaa sau stai te-ai dus la o fata de minim 16 ani si i-ai spus "buna domnisoara eu am 12 ani stiu ca e diferenta de varsta dar stii cum se spune ca dragostea nu are varsta as vrea sa-ti spun ca am un penis imens cam cat ala de cal si as vrea sa facem sex" tu ai vrea? Ba baiatule tu cred ca esti dement mai bine ar trebui sa ii multumesti lu tactuc a te-a facut cu penisul mare sa poti sa le saturi bine.Si inca ceva fara misto fetele cu care ai facut sex nu erau indeajuns de excitate pentru asta asa ca mai bine incerci la profesionistele alea de pe centura iti spun eu ca alea nu or sa se palnga niciodata ca ai penisul prea mare.Deci MISTER PENISACHE bafta la micsorarea averiilaughing

caramela
| caramela a răspuns:

Aloooooooo, da ce esti bre taur comunal la doar 12 ani?:O:O si cea mai mica fata a fost de 16 ani? au fost si mai mari de 16? inainte de toate cred ca ar trebui sa iti faci un control la cap cred ca deja ai o problema, si plus de asta de ce nu ceri un ajutor avizat? aici nu cred ca vei gasi raspunsul dorit, doar observatii si sugestii neavizate

| Plague a răspuns:

Ai imaginatie, ar trebui sa scrii carti pentru copii de gradinita laughing. Biata victima a propriei prostii happy. Intuneca-ti vederea mirosu-ti de picioare, impute-te stapane ca esti maestru la putere laughing

| bau0217 a răspuns:

Baga drujba'n el

| anonymus a răspuns:

Doamne,tu n-ai fost la scoala mah, tu confunzi fetele cu insectele?

| Arctic a răspuns:

Aiyda a răspuns:
Hai bre, lasa-te.

Tu confunzi gaurile din gard cu fetele...

Ahahahahahaaahahaha
PRO!

| pReSeNt4AnA_3438 a răspuns:

Ia strangel tare sa vezi ce iese din el ca poate acolo e problema laughing)))
nici 5 cm nai laughing)

| pReSeNt4AnA_3438 a răspuns:

Sigur nu ai vrut sa scrii acolo 21?

| Marius_5815 a răspuns:

Nai cum sa-l faci mai mic decat daca il tai ceea ce nu cred ca te incantatongue

| michaelina a răspuns:

Stiu eu, til dai cu spirt. apoi o pui pe una din gagicile tale de peste 16 ani sa iti dea 2 in pl.si se micsoreaza.

| Nesquik_1900 a răspuns:

Castreaza-te, e cel mai simplu mod...

| Cherry16ツ a răspuns:

Propun amputarea! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taie-o!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, pisicile pe care le-ai violat nu sunt fete.

| Stefan_Stefan_1990_rI93 a răspuns:

Nu ma trebuie sa te ingrasi casa ai puta mica eu is gras si o am mica dar nici chiar foarte gras ca dupa e foarte mica