| AlexJB a întrebat:

Hei salut! Stiti voi, chiar azi am vorbit cu fosta mea prietena si din vorba in vorba a zis ca nu ma mai place. Ma rog, ne-am si certat de cateva ori, nici eu nu prea mai aveam incredere in ea. Dar totusi, parca mai simt ceva pentru ea? Ce credeti, sa mai incerc sa fim impreuna sau sa ramanem doar amici?

4 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Poi daca simti ca chiar tii la ea, ai putea sa incerci... dar daca nu las-o balta, poate zice ca nu vrea si te simti prost...

| gabriella85 a răspuns:

Nu cred ca mai are rost sa va dati practic a 1000 sansa,ce a fost odata nu va mai fii, si tu esti constient de asta, cred ca ti-ai dat seama din discutiile pe care le-ati avut pe parcursul relatie.cea mai buna solutie intr-un asemenea caz este sa o lasati asa cum este...fiti amici si nimic mai mult, cauta-ti alinarea si dragostea adevarata in alta parte.

| madixXx a răspuns:

Parerea mea este ca u esti prea mandru si de aceea indiferenr de ce ti-as spune u nu vei renunta.nu cred ca mai simti ceva pentru ea asta e doar putina oftica deoarece ati place ca oamenii sa te placa si nici amici nu cred ca veti ramane deoarece vor aparea scantei iar si iar. vorbeste cu ea despre planurile tale dar nu i le spune direct

| Carmina_8428 a răspuns:

Poate tie nu-ti convine ca a terminato ea cu tine si nu tu cu ea! Si nu esti multumit...Dar daca simti ceva pentru ea incerca sa nu o pierZi!