| anduktz a întrebat:

Hei! se spune ca trebuie sa facem ce simtim voi ati face asa?

Răspuns Câştigător
| Ivonaaa a răspuns:

Nu stiu despre ce e vorba, dar cineva mi-a zis odata ca, doar o viata avem si trebuie sa profitam de fiecare secunda. Deci fa ceea ce simți si nu lasa pe nimeni si nimic sa te doboare. happy Bafta! happy

6 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Da sigur ca da, cand ma taie burta fac ce simt nu?rolling on the floor

| neutrino a răspuns:

Se spune ca ne deosebim de animale.

| Dariusuu a răspuns:

Daca as face asta, as fi dupa gratii. Trist nu?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

De ce nu?
Mereu faci ce simti, ceea ce tu crezi ca e mai bine.
Nu-i poti asculta mereu pe ceilalti, e parerea lor.
Parerea ta conteaza!

Răspuns utilizator avertizat
| ralukanicoletta a răspuns:

Da e adevarat trebuie sa facem ce simtim.dar ar fi trebuit sa te explici mai bine pentru ati raspunde la intrebare cu mai multe detalii