| dianaflower a întrebat:

Hei ssalutt TPU.....am o problema am 12 ani (sunt virgina) dar de un timp cand merg la baie ma doare foarte tare cand imi fac treaba,,,,, oare din ce cauza? e ceva grav?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

O infecție urinară, o răceală. Indicat să spui părinților, mamă tată când urinez mă ustură/doare. Și să te duci cu ei la medic.

| dianaflower explică (pentru Azµre):

Multumesc mult

| Azµre a răspuns (pentru dianaflower):

Nu ai pentru ce... dacă nu vor să te ducă la medic vezi că-ți las pe privat ce să faci.

| dianaflower explică (pentru Azµre):

Ok dar nu mai bine ti-as lasa id meu si am vb pe mess?

| Azµre a răspuns (pentru dianaflower):

Ok da-mi add atunci pe Azure. B126149

8 răspunsuri:
| OSimplaFata29 a răspuns:

Pai s-ar putea sa ai o infectie. mai bine te-ai duce la medic sa-ti dea tretament

| kasandra111111 a răspuns:

Probabil ai infectie sau ai racit la ovare... vorbeste cu un dotorwinking