| iioonnuutt a întrebat:

Hei! sunt cu o fata intr-o relatie de prietenie care este foarte foarte aproape de o relatie adica ne avem foarte bine, vorbim orice, ne vedem mereu chestii de genul doar ca nu suntem intr-o relatie de iubire.ea este cu bacul si este foarte stresata din cauza aceasta si asta se observa clar nu este ea dinainte si plus ca fac si eu mici greseli intrebari stupide uneori dar nu des(asta incerc sa schimb la mine sa nu o mai supar deloc daca aveti si un sfat aici as aprecia)si este suparata mai des nu are chef uneori de nimic...si deci va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi ce as putea sa fac eu ca totul sa fie foarte bine.multumesc si astept raspunsurile voastre!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa fii dragut cu ea, sa o ajuti(daca ai cu ce sa o ajuti) si, mai ales, ai rabdare cu ea. Bacul e intr-adevar o chestie stresanta, cu atat mai mult cu cat mai e numai o luna. ai rabdare cu ea. Va aprecia happy succes!