| JuuJuuzou1994 a întrebat:

Hei. Sunt curios. Stiti ca dupa orgasm, ai senzatia aia de gadilat in tot corpul, nu te poti controla ai nu poti continua. Daaca fortezi mult mult ce se intampla?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

La unii e si asa, la altii nu pre, doar somnic.
Dar gadilatul in exces poate provoca un soc, destul de periculos.
Nu se recomanda, decat alintat, pupat si postludiu, hidratare si papica si dulce.
Somnic de voie!

| corbulalbrosu a răspuns:

Continuand excitarea ai toate sansele sa reusesti sa obtii noi si noi orgasme, asa numitele orgame multiple, in cascada. Succes!

| Doub a răspuns:

K-booom

| Adc_Seby_1999 a răspuns (pentru Doub):

Allah akbaar laughing) boooooom

| Roxin a răspuns:

Salut!

In principiu, nimic rau. Orgasm dupa orgasm si posibil, o puternica senzatie de epuizare. Dar placuta.

Seara buna!

| kandaraki a răspuns:

Try and you will see!