| ingerasmicutdragutalexandramelek a întrebat:

Hei sunt fata in primul randd si am intrebarea daca cineva te enerveaza ce trebuie sa faci in caz de asa cv ex (un baiat)(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| MiruuuNaaa a răspuns:

Toti spun sa il ignorihappysi eu zic la fel,doar ca probabil nu iti e asa usor,si ai vrea sa il bati sau sa ii arati ca esti si mai si decat el.oh go on dar cel mai bine ar fi sa nu ii raspunzi cu aceeasi moneda,ci sa ii arati ca esti mai 'rasarita' ca el, dar nu prin injuraturi sau vulgaritati. Prin replici normale, care sa ii puna capac:*

2 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nu`l bagi in seama, il ignori

| Dienutza02 a răspuns:

In cazul in care nu-ti da pace, il eviti sau te porti cu indiferenta. Poate te place si din cauza asta te tachineaza sau cum spui tu te "enerveaza".
Parerea mea. Pupu!:*