| Ameliedream a întrebat:

Hei sunt fata.ma pot ingrasa de la masturbat? dilema. ofer funde

15 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Nu, nu te ingrasi de la masturbatwinking!

| Alecsaaa_8411 a răspuns:

Buna iubita! de la masturbat nu te poti ingrasaaa! de unde le mai tot scoateti.chiar si sexul.nu ingrasa mai informeaza-te si de pe net.ele chiar benefic sanatatii si chiar slabesti! deci nu te ingrasi de la masturb. funa?:*

| Rares2594 a răspuns:

Nu,te poti masturba linistitawinking

| alexutza1183 a răspuns:

Imposibil...

| Sexulinafacsexpebani a răspuns:

Da, ar trebui sa faci ca mine "SEX all day" si arzi in jur de 10 mii de calorii pe zii.Vei slabi o sa-ti creasca tatele si curu o sa fii sexy ca mine.

| michaels a răspuns:

Poti doar sa slabesti, asta in conditiile in care o faci foarte des, iar consumul de energie este enorm ( ajungand la orgasm). In consecinta, da-i bataie, nu exista nici un risc!

| RXN a răspuns:

Nu are nicio treaba masturbarea cu ingrasatul.

| BeLLLLLa a răspuns:

Fata eu sincer nu cred
n-are cum
crede-malaughingwinking:*
stiu de la o prietena ca si ea m-a intrebat
acelasi lucru si e slaba de moare si practica asta de mult de la vreo 12 ani si acum are 16:O:O iti dai seama:X:X:
pooop...deci n-are cum... fundita?:*:*:*

| Ameliedream explică:

Multumesc.toti aveti funda

| Haose a răspuns:

Cica toti aveti funda rolling on the floor

| AnOnIMUsEr231 a răspuns:

Tine`o tot asa nu patesti nimic big grin bafta rolling on the floor

| LadyesA a răspuns:

Stai linistita nu te ingrasi eventual pierzi caloriibig grin funda?

| IulianAndrei a răspuns:

Nebuna micasmug

| besmartbeclever a răspuns:

Ahahaha rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arzi calorii chiarwinking baga mare