| Intelligence a întrebat:

Hei sad Sunt foarte trista.nici acum nu am vbit cu prietenul meu.
Eu una nu vreau sa fac primul pas.consider ca daca-l las.imi voi da seama daca chiar are nevoie de mine ( asta inseamna ca o sa ma caute el ).
. p mess `n`am mai intrat.si cand m-am uitat invisible are. o poza cu noi la avatar, inainte sa ne certam nu avea.
Mi-e foarte greu fara el.
Sigur veti spune sa-l caut.si ca nu`i loc de orgoliu in iubire.insa nu o pot face-consider ca el a gresit.
el. spune ca "mereu imi va fi alaturi-chiar daca nu fizic"-insa eu i-am spus ca nu-i simt sprijinul niciodata.
in zilele astea m-a facut doar sa cred mai tare ca nu ma intelege, ca nu ma ajuta.
de fiecare data ii simt lipsa.are un program nasol la servici, iar cand ajunge acasa e super obosit. stiu ca eu tra sa-l inteleg, am facut`o. dar ce ma daore pe mine e ca. el "nu stie" sa ma ajute. mi-a spus ca ma iubeste asa cum sunt de multe ori.si sa nu uit asta niciodata.
Nu inteleg.de ce ma lasa singura atata vreme? De ce? sad

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nul cauta intra decat p mess eu cred ca el te astepta acolo cu poza voastrahappy.

| Aylee a răspuns:

De ce nu a-ti incercat niciodata sa vorbiti? Adica... sa il iei odata si sa ii spui ma, hai sa stam la o discuite serioasa, tie ce nu iti place la mine, cutare cutare. Bun hai sa iti spun ce nu imi place mie la tine... si restul ar veni de la sine. Cu altceva nu stiu cu ce te-as putea ajuta, eu iti urez multa bafta incontinuare.

| alylove15 a răspuns:

Eu cred ca iti faci singura rau...mai ales ca avea si o poza cu voi 2 la avatar e clar ca te iubesti... vorbeste cu el ca altfel o sa il pierzi si o sa te afunzi mai mult in suferinta si iti faci singura rau.
E alegerea ta pana la urma cum procedezi... sper sa te puna pe ganduri ce ti-am spus gandeste-te ca asa o sa il pierzi si tot u ai de suferit.

| WooLove a răspuns:

Foarte trist dar nu esti singura care treci prin asa ceva. Tot ce trebuie sa faci este sa vorbesti cu el sa ii zici cam tot ce te doare. Daca tu nu lasi el nu lasa o sa ajungegti sa nu mai inetlegeti absolut nimica dintre voi doi. Sincer eu sunt baiat si te inteleg si pe tine dar il inteleg si pe el. Sfatul meu este sa vorbesti cu el deschis alta solutie nu prea ai...
Succes!

| Alex_7155 a răspuns:

Poate el inca te iubeste si tine la tine si vrea sa vada daca iti calci pe orgoliu ca sa vb cu el adica pentru el sa nu ti cont de orgoliu. sfatul meu e sa lasi toate lucrurile trecutului si sa faci tu primul pas ca poate lui ii e teama cal vei refuza