| xFaith a întrebat:

Hei.
Sunt intr-o relatie de cateva zile cu baiatul pe care eu il plac. Treaba sta in felul urmator : Eu am 20. iar el 18. credeti ca diferenta de varsta ne-ar afecta relatia? Sau este vreo problema? happy

Răspuns Câştigător
| Ioana_Alina_1995_FblC a răspuns:

Dragostea nu are varsta daca tie iti place cum se comporta si cum gandeste nu vad care ar fi problema. Succes!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Diferenta de varsta nu ar trebui sa va afecteze relatia daca voi va iubiti

| neutrino a răspuns:

La varsta aceasta, adevarul spus pe sleau: pentru el este o fudulie, iar pentru tine o prostie: deci, nu este nicio problema.

| Alcyon a răspuns:

Nu cred ca-i vreo problema. Totusi... e cam devreme (dupa doar cateva zile) sa incepi sa te intrebi ce si cum. Vezi cum evolueaza lucrurile, fara sa te agiti.

| Vi003 a răspuns:

V-ati acceptat unul pe celalalt, va placeti, ce mai vrei? Ca sa-ti iesi din pareri, lanseaza o discutie pe aceasta tema si vezi ce-i trece prin cap. Vei fi uimita!

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

E vorba de 2 ani diferenta.Nu cred ca e vreo problema.Important e sa fie ok intre voi.

| Senzaționalul a răspuns:

Dragostea nu are varsta!

| Lupas_Sergiu_1993 a răspuns:

Varsta nu este nici o problema!

| recplaystop a răspuns:

Daca va iubiti nu e bai! smug si prietenul meu e mai mic decat mine cu un an!