| tyr5yr55y34 a întrebat:

Acum 1 saptamana am chemat un prieten la mine(nu e iubitul meu) sa stea la mine vreao 2 -3 saptamani deoarece parintii mei erau plecati 1 luna.(parintii au incredere in el). Stiu ca ma place, dar nu voiam sa stau singura sad El a plecat la magazin si eu m-am uitat la un videoclip care m-am cam excitat si am decis sa ma masturbez.Nu am auzit cand a intrat si m-a prins. S-a pus peste mine si m-a intrebat daca vrea sa facem sex. Cum eram excitata, am acceptat. A fost super si as vrea sa o mai facem... Cum sa ii spun ca mai vreau sa fac sex cu el? crying Vreau raspunsuri serioase si nu vreau badjocorituri( funda si scuzati greselilie xD)

Răspuns Câştigător
| Crissulina18 a răspuns:

Interesanta povestioara...Deci intre voi doi a existat un fel de atractie fizica.Pai daca el ti-a propus asta in momentul acela cu siguranta daca ii vei da de inteles sau ii vei propune va accepta. Daca a acceptat prima data si a fost super bine cum spui tu pentru amandoi.Cu siguranta va accepta si a doua oara si a n oara laughing Bafta happy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai baiete hai ca mai vreau sa ne culcam impreuna si sari pe el.

| Alexandru0007 a răspuns:

Foarte bine. daca sta la tine, poti sa faci sex cu el de cate ori vrei.cred ca de aia si a acceptat sa vinahappy

| Public22 a răspuns:

Pai, lasa-l sa te surprinda din nou cum te masturbezi, glumesc. Spune-i prietenului tau direct ca vrei sa mai faceti sex si gata. sigur va accepta. Sau du-te la el in camera si baga-te in patul lui, cand va veni si te va gasi acolo, stii si tu ce se va intampla, mai am una, intra peste el la dus. laughing Sper ca ti-am fost de ajutor, te pup.