| SaraLarisa17 a întrebat:

Hei TPU ✋ Acum câteva zile am fost la film cu băiatul pe care il plac si cred ca si el ma place... A fost fain dar nu ne-am ținut de mana sau asa... a spus doar ceva sub contextul ca mama mea e soacra lui laughing am trecut pe lângă un magazin și a spus ca ceva lucru din magazinul ăla e frumos, si i-am spus sa il cumpere soacra-sa și a spus : "Adică sa îi spun lui maica-ta sa mi-l cumpere?"

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pare de-a dreptul neverosimil un astfel de comportament din partea unui tanar indragostit. Este ori prea timid si/sau rusinos ori inca imatur si lipsit de experienta.Fii tu mai tupeista si de ce nu mai..."barbatoasa". Succes!

7 răspunsuri:
| MidnightR a răspuns:

Ce crezi, daca deja si-a luat statutul de ginere?

| seth2016 a răspuns:

Baiatul a auzit si el de soacre si ca ele pot fi rele. Cine stie ce a auzit sau i-au bagat altii in cap.

Spune-i ca nu se insoara cu soacra-sa si ia-l tu de mana daca iti place de el.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

E clar, e interesat de mama ta nu de tine laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Mi se pare ca baiatul are simtul umorului cam dezvoltat, nici macar nu va cunoasteti prea bine si deja face glume pe seama viitoarei soacre. daca iti place de el, aopi poti face si tu acelasi lucru, este permis sa glumiti unul pe seama celuilalt, atata vreme cat o faceti cu bun simt.

| SaraLarisa17 explică:

Ați înțeles greșit. El a spus ca mami îi vine soacra nu ca se da la ea.

| Lands0fMancunia a răspuns:

E clar, vrea sa te mariti cu el. Sa il prezinti parintilor.

| vocea a răspuns:

Pai vad ca merge bine intre voi sper sa va tina dar in ziua de azi e greu iti urez multa fericire si sanatate