| blonda70 a întrebat:

happy Acum cateva zile, un baiat mi-a propus sa ma culc cu el ..Imi place acest baiat, dar sunt nehotarata pentru ca el este mai mare ca mine cu 7 ani.Nu stiu ce sa fac, o parere va rog happy

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baiatul vrea sa profite de tine, ai grija ca obtine ce vrea cu aerele lui de cuceritor si apoi te lasa balta

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu te lasa vrajita de vorbe! Pentru sex exista si alte fete, si de varsta lui. Ti-a spus clar ce cauta, tu ce vrei?

| VadTot a răspuns:

Cum adica un baiat? Asa pur si simplu? adica a venit la tine si ti a facut propunerea? ca nu inteleg.

| darrio2007 a răspuns:

Se foloseste de tine. Poate chiar a facut o gluma sa vada daca te prinzi.Din cate vad, te-ai cam prins.Nu te incurca.Banuiesc ca el are mai mult de 18 ani iar tu mai putin de 18.

| Rumi a răspuns:

Stai in banca ta daca nu vrei sa devii bataia de joc a celorlalti pentru ca el e mai mare decat tine si crede ca te poate controla. Te va lua pentru o noapte dupa aceea se va preface ca nu te mai cunoaste si poate doamne fereste mai ramai si insarcinata. Dupa toate chestiile astea o sa devii curva cartierului (scuza-mi expresia dar nu gasesc alta mai potrivita). Ideea e: decat sa iti distrugi viata din cauza lui, asteapta baiatul potrivit. Mult noroc!

| neutrino a răspuns:

Daca doresti sa te culci cu un baiat care se pare ca nu-ti este nici macar iubit, ce importanta mai are varsta?

| MrAlex a răspuns:

Daca nu il iubesti nu are rostwinking el doar te folosestebig grin

| blonda70 explică (pentru MrAlex):

Poate ca ai dreptate sad

| SandraEve a răspuns (pentru MrAlex):

Exact,si mai bine ai fugi, el vrea doar sa te foloseasca, asta e clar, hellow, e cu 7 ani mai mare k tine, sa nu cazi in plasa lui, el te vrea doar pentru o noapte, crede-ma!

| Maya2014 a răspuns:

O.o FUGI CAT TE TIN PICIOARELE! El vrea doar sex si cum a zis si MrAlex, daca nu il iubesti, nu face pasul asta. Daca el tinea la tine nu iti propunea asa ceva, astepta sa fii tu pregatita.Succes!

| GoBackInFuture a răspuns:

Vrea sa ti-o traga si dupa sa te abandoneze, asa ca lasa-l...

| Marian_Silviu_1981 a răspuns:

Nu ti s-a parut cam indecenta propunerea lui?happy, asa ceva vine de la sine in timp nu cu propuneri la terasa...

| AlexAlexutza a răspuns:

1.Tu cati ani ai? 2.Depinde de ce vrei tu sa faci daca te hotarasti fa-o, daca nu spune-i ca nu esti inca pregatita si sa te mai astepte putin pana te hotarasti.Bafta!