| IasminaDude a întrebat:

Am 15 ani și sunt o fire foarte perversa.Mă excit foarte repede. Când mă saruta iubitul pe gat sau mă strânge de picior înnebunesc
Ce sa fac?
Sa îmi încep viața sexuală de acum sau sa mai aștept?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i spui mamei tale, pentru ca la 15 ani nu poti sa sari pe baieti, nu-i normal si nici sanatos!

| Clorox a răspuns:

Be a sl*t!

| JustStitch a răspuns:

Buna Iasmina, sunt de parere ca ar trebui sa mai astepti pana devii majora, pe la 18 ani, acum este prea frageda, pentru ati incepe acum viata sexuala, trebuie sa faci asta cand consideri ca esti pregatita, Daca iti vei incepe acum viata sexuala ar putea interveni si o posibila sarcina nedorita! Ai grija de tine!

| IasminaDude explică (pentru JustStitch):

Mulțumesc pentru răspuns, eu mă simt pregătită intr-un fel... Faza cu sarcina nu apare but o voi face protejat.Din ziua de astăzi nu prea mai vezi fete virgine, oricum mersi...Voi mai aștepta pana pe la 16 jumate maxim laughing

| BloodyLips a răspuns:

Eu zic sa mai astepti putin, sa te mai gandesti, te mai maturizezi.Ai incredere deplina in baiatul respectiv? Mi-e greu sa cred ca o sa ramai cu el si nu e o atractie de moment datorata varstei, de chestia asta iti dai seama in timp.Ai grija de tine, nu are rost sa te grabesti.

| IasminaDude explică (pentru BloodyLips):

Tine mult la mine și eu la el
Dar sigur ca voi mai aștepta eu am vrut sa va văd opinia
Ty!

| AndCat26 a răspuns:

Mai asteapta!

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Ar fi mai bine nu dar daca vrei poti sa o faci si asa, doar ca sa o faceti protejat.

| OPersoanaAnonima a răspuns:

De preferat, nu stiu ce zic alti baieti, dar eu as prefera ca o fata sa fie virgina pana in ziua nuntii. Adica totusi, sa fie primul si singurul.

| AdeAdriana a răspuns:

Parerea mea este ca de ce nu. desi nu esti dezvoltata 100%, ai putea sa incerci. dar conteaza foarte mult cu cine si trebuie sa ai foarte multa incredere in el. Sa nu il auzi peste un timp spunand "baa am. pe aia". Trebuie sa fie ceva secret si sa fie doar intre voi. Bafta. Funda :*