| RALUPRINTESA a întrebat:

Am 17 ani si de o luna sunt impreuna cu un coleg de clasa. E super si ma face sa ma simt foarte bine in relatie insa uneori am impresia ca vrea mai mult. Imi pune mana pe picior si tot incearca sa o urce, de multe ori aduce vorba de sex. Nu stiu ce sa fac ptr ca sunt virgina. Sfaturi va rog?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Era de asteptat ca un baiat la varsta lui sa vrea asta insa daca tu nu vrei sa ajungeti asa departe ai grija sa lamuresti problema si sa ii spui sa-si tina mainile acasa ca nu capata nimic

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Pai e normal sa vrea sex. E la varsta normala la care se vrea sex.
Daca tu in schimb nu vrei, ar fi bine sa vorbesti cu el, sa ii spui ca esti virgina si inca vrei sa ramai asa si cu asta basta.

| RAY a răspuns:

Dar ce ai vrea sa vrea? nunta? omul are o varsta in care dorinta sexuala e mare, orice barbat potent, hetrosexual sta cu o fata pentru sex ca pe urma apare iubirea e altceva dar initial stam cu voi pentru sex, daca nu neati atrage sexual nu am sta cu voi simplu

| Emilian65 a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ca nu esti pregatita pentru ce vrea el.

| Tavitza123 a răspuns:

Vrea sa iti vare stromeleagu-n poseta
CLAR!