| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU...Am chef de dat fundizte... spuneti-mi si mie cum va dati seama ca sunteti indragostit? CEl mai bun primeste funda doar stiti.[app scuzati categoria]:*:*

Răspuns Câştigător
| Renard a răspuns:

Eşti îndrăgostit atunci când ţi'e dor de mâine, eşti îndrăgostit atunci când nu mai e loc de cuvinte şi totuşi le foloseşti în vise, eşti îndrăgostit când nu te mai saturi să speri cât de frumos e atunci când o vezi şi cât de scurt e timpul care mereu l-ai întoarce pentru că nu e niciodată suficient, eşti îndrăgostit când ai vorbi despre ea cu toată lumea, să ştie toţi cât o iubeşti, eşti îndrăgostit când tremuri şi dacă ai putea i-ai da inima ta în scrisori rupte din suflet. Eşti îndrăgostit când...nu renuţi... când zâmbeşti ştiind că o vezi mâine şi i-ai spune "Cât te iubesc şi tu nu şti" Eşti îndrăgostit când nu ai poftă de mâncare pentru că sufletul tâu prinde aripi când o vezi, eşti îndrăgostit când vrei să asculte toate cântecele de care nu te mai saturi din vina ei, te-a îmbolnăvit cu dragoste fără să vrea.

4 răspunsuri:
| Acaikus a răspuns:

Pai nu prea ai cum sa-ti dai seama cand placi p cineva vine d la sine adica vezi in sufletul tau cum te topesti dupa acea persoana si ca ai vreao in viata tawinking funda?big grin

| madalina_4528 a răspuns:

Cum imi dau seamalaughing cand trec pe langa el...tremurbig grin sunt timida...pe urma sunt fericita ca am vb cu el:X si a 2 zi imi dau seama ca m-am indragostit

| rox_7570 a răspuns:

Pai faza e ca nu ai cum sa te indragostesti la comanda.trebuiie cand trece pe langa tine sa ai fluturasii in stomac...sau dupa ce il vezii sa fii super fericita:Xfunda?:X

| SaSune a răspuns:

Poi uite cum e la mine...la inceput nu i-am dat prea mare importanta.O vedeam ca pe o fata oarecare.Dar de ceva timp, cand o vad, parca imi creste inima si ma gandesc numai la ea.Pe scurt nu mai pot sa mi-o scot din minte. :X