| anonim_4396 a întrebat:

Am facut niste legaturi si e clar. Fostul meu iubit m-a folosit si el de fapt avea alta relatie cu alta femeie si ei doi radeau de mine. As vrea sa ma razbun cumva pe ei si chiar nu stiu ce fac. Ma frustrează ca si-au batut joc de mine impreuna. Ma puteți ajuta cu un sfat?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Iartă. uită și mergi mai departe. Răzbunarea nu rezolvă nimic.

| sofisis a răspuns:

Eu zic sa iti vezi de viata ta.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Indiferenta este cea mai buna, cu razbunarea nu rezolvi nimic, dimpotriva le vei da satisfactie si mai mare pentru ca le arati ca inca iti pasa si tot tu ajungi sa suferi la sfarsit.

| Ely1234567 a răspuns:

Mai bine nu ii mai bagi în seama asta este cea mai mare răzbunare și fi sigura ca nu te merita. Ce ți-a făcut ție poate sa ii facă și celeilalte