| JustinPinzariu a întrebat:

Hei,TPU! Am intalnit intr-o alta clasa o fata de care imi place mult! Cum as putea sa o impresionez sau am vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca esti istet, ai sanse, daca nu, nu. Fata stie ca tu existi si daca da, stie ca esti interesat de ea?

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Vorbește cu ea, dă-ți seama ce fel de fată e și ce-i place. Restul ține de fapte.

| Daniella123 a răspuns:

Cind o vezi incepe a dansa sambaa...

| andrutza1231 a răspuns:

DA eu cred ca ai destule sanse, incepand cu un hei sau un buna apoi vb pe fb si tot asa. Sper ca ti-am fost de ajutor