| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Azi am facut dragoste cu prietenul meu si am folosit doua prezervative ca sa fim siguri. El nu si.a dat drumu in mine chiar daca a avut prezervativele. Exista posibilitatea de a ramane insarcinata?

9 răspunsuri:
| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Nu te supara... cati ani ai de ai facut deja sex?
Dupa modul la care ai pus intrebarea nu iti dau mai mult de 7.

| ingerdraq a răspuns:

S-ar putea sa fi ramas gravida. Data viitoare, ia un sul de folie strech, daca nu stii cauta pe google si infoliaza-l complet ca sa nu te lase insarcinata prin respiratie. Imi dai funda?laughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta da intrebare inutila laughing! Daca zici ca ati purtat AMANDOI prezervativ, si el chiar nu a ejaculat, cum sa ramai insarcinata? Evident ca nu exista nici macar o posibilitate.

| pufoletedebomboana a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar el si-a pus doua prezervative

| pufoletedebomboana a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar el si-a pus doua prezervative unul peste celalalt

| anonim_4396 explică (pentru pufoletedebomboana):

rolling on the floor Nu ai sanse oricum.

| anonim_4396 explică (pentru pufoletedebomboana):

Si poate sa nu-si mai puna 2 prezervative, sa-si puna unul si sa-l dea cu lubrifiant prevenind ruperea si gata.

| AndyLavy a răspuns:

Refuz sa cred ca unii sunt chiar atat de... incat sa puna astfel de intrebari laughing

| soni2001 a răspuns:

Ca exista chiar ramai insarcinat