| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutorul vostru si cer va rog seriozitate. Acum 2 saptamani mi-am inceput viata sexuala, mi-am calculat sa nu cumva sa fiu in perioada ferita si nu eram, am folosit prezervativul, iar prietenul meu nu a ejaculat in mine chiar daca a avut prezervativ, si daca a apucat sa isi dea drumu a fost foarte foarte putin ca am vazut cum si-a dat drumu dupa ce a scos-o. Mie mi-a venit ciclul duminica si m-a tinut 2 zile, insa era de culoare maronie si a fost foarte putin cantitativ. E posibil sa fiu insarcinata?

2 răspunsuri:
| pufoletedebomboana a răspuns:

PAi luna asta m-a tinut doar 2 zile si s-a oprit si era de o culoare maronie si foarte putin cantitativ

| SexyFrumushika a răspuns:

Nu! se intampla regulat! luna ce va urma can iti vine e putin maroniu in primele 2 zile