| 111_9849 a întrebat:

am o curiozitate. daca baiatul sta peste fata, si zonele intime se ating, dar ei sunt imbracati, poate aparea o sarcina, daca sunt imbracati, si el ajaculeaza? multumesc

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

De pe ce planeta ai aterizat?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sanse minime, inexistente.

neluL
| neluL a răspuns:

laughing NU! In orice pozitie ar sta baiatul peste fata daca sunt imbracati NU poate ramane insarcinata!

| Rukhsandra a răspuns:

Slabe sanse. Daca nu exista o penetrere + ejaculare in tine nu exista nicio sansa. Poate daca el "murdar" de sperma pe maini se joaca in vaginul tau si baga degete apar riscuri

| User a răspuns:

O s-avem un nepotel:X

| SpecialGirl a răspuns:

Este imposibilwinking

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Normal ca nu

| TheSpecialOne a răspuns:

Sarcina apare doar cand sperma ajunge la tine in vagin dar si atunci este probabilitatea de 1 la 356 deci...

| MrsDraculescu a răspuns:

Nu.
se scrie ejaculează
succeswinking

| Brandusha16 a răspuns:

Draga mea, e logic ca nu ca doar sunt imbracati. sarcina poate aparea daca actul sexual se desfasoara fara prezervativ sh baiatu` ejaculeaza in ea. sper ca te.am putut ajuta. pup :* app fundita?big grin

| Andruska_4790 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. daca si tu esti imbracata.nu.sau foarte foarte greu.straight face. chiar nu stiuhappydar cred ca nu:d

| anonymus a răspuns:

Eauuuhhhhhh,fac si eu ca charlie sheen, normal ca nu, altfel planeta ar avea de 2 ori mai multi locuitori

| no1cares a răspuns:

LOgik ca nu
mai ales daca sunteti imbracatii rolling on the floor))

| tzze a răspuns:

Atata timp cat organele reproductive nu intra in contact sansele de a aparea sarcina sunt minime! De fapt IMPOSIBILE.