| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Hei TPU am o întrebare am visat cand băiatul pe care il plac m-a atins pe sânul drept si ma durea foarte drept si ii spuneam ca ma doare dar nu ii pasa ce inseamna asta?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te durea drept? Vise nevinovate de fata. Nu inseamna nimic,

| RAY a răspuns:

Sunt vise atat

| minrest a răspuns:

Ai avut acest vis, deoarece faptul ca femeile sunt privite de barbati ca simple obiecte sexuale, iar concepte ca a place si a iubi au rolul de a cosmetiza adevarul, isi face incet, incet loc catre constientul tau.

| RAY a răspuns (pentru minrest):

Fi serios cand vezi atatea care se vand pe banii ce sa mai crezi? vezi fete care fac totul pe banii, plus ca peste tot femeia=obiect sexual, plus ca si ele se concentreaza mai mult pe fizic si se vand ca niste produse sexuale pe banii, nu toate da multe da, plus dorinta sexuala care te face sa vezi femeia ca fiind o satisfacere sexuala

| GoldenZenith a răspuns:

Acest vis înseamnă de fapt ceva foarte profund și filozofic: nimic.

| relativsausigur a răspuns:

Inseamna ca e un mistocar pe care ar trebui sa il pui la punct, ca nu-l intereseaza ce-ti face sau cum te simti, atat timp cat el isi duce la bun sfarsit intentia.

| iStarGaming a răspuns:

Este un vis normal, daca ai adormit gandindu-te la el este si normla ca in vis sa te gandesti la el, iar visul tau este reprezentat de ce ai gandit inainte sa te culci sau ce ai auzit in timpul zilei.