| RickyxD a întrebat:

De ce cand fetele se saruta cu cineva ridica piciorul stâng/drept în spate?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand imbratiseaza, fac asta uneori. Se apropie mai tare de baiat.
E un gest natural, nu vreun plan malefic happy

| HazelEyes77 a răspuns:

Aia nu era o scena din filmele siropoase cu adolescenti din filmele americane? Nu stiu ce sa zic probabil ca or fi si fete care se manifesta astfel cand se saruta...mie nici nu mi-a trecut vreodata prin cap sa fac gestul asta. Nu i vad rostul. E chestie de moment cred nu are vreo semnificatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heilaughing...se alinta si ele.

| Suki08 a răspuns:

Se alinta si ele si vor sa para dragute

| TheWisest a răspuns:

In caz ca exagerezi, piciorul sa fie deja pregatit sa te loveasca

| Asuganni a răspuns:

Pai fac asta probabil vazand in filme, sa para mai gingase! sau pur si simplu au instinctul asta.