| Basicgirl a întrebat:

Am o intrebare.
Imi place de doi tipi, sa zicem. Unul e cu mine in scoala*sa zicem ca ii x* Celalalt este baiatul unor prieteni de familie *sa zicem ca ii y*
De exemplu in ultima vreme ma tot gandesc la el foarte mult. Cand vorbeste mama de familia lui incep sa rosesc, ca o proasta. Cand ma gandesc la el imi bate inima mai tare, si totdeauna imi imaginez ca vom fi impreuna etc, da stiu e bine sa visezi dar csf n-ai csf laughing. Cel mai mult ii ador caracterul, si recunosc, nu e cel mai frumos din lume. Sincer si cand scriu asta pe TPU am pielea de gaina, mor laughingDar de x sincer nu mi-a prea mai pasat in ultima vreme. Oare m-am indragostit?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

E cu siguranță vorba despre o îndrăgosteală. Nu neapărat și de o dragoste adevărată. Pentru aia e nevoie de doi. Adică tu și el.

| Basicgirl explică (pentru mihai69):

De ar stii ce bine ma face sa ma simt rolling on the floor

| mihai69 a răspuns (pentru Basicgirl):

Arată-i și - cine știe? poate iese ceva, ceva...

6 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Vrei să facem o ecuaţie cu două necunoscute (x si y)?

| Basicgirl explică (pentru Necunoscut112):

Foarte amuzant, pacat ca am uitat sa rad laughing

| Mynameiz a răspuns:

Da

| Samuel_Rupert_2000 a răspuns:

Raspunsul este da =3, funda?