| Luiza-Marta_Mindrila_1996 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare intrebatoare.Cum pot sa ii explic prietenei mele(Georgiana) ca iubitul ei(Marius) vrea sa isi bata joc de ea combinandu-se cu vara mea (Ioana)?
Am surprinso pe Ioana vorbind la telefon pe la 5 cu Marius si ii tot spnea ca il iubeste si el ii spunea ca Ioana e viata lui, am auzit conversatia pentru ca era dat pe spikar si eu eram pe hol si nu m-a vazut iar dupa ce a inchis i-am luat telefonul si m-am uitat prin mesaje si am aflat ca Ioana e impreuna cu Marius de 3 luni iar Georgeana e impreuna cu marius de 5 luni.Ce sa fac?!

Răspuns Câştigător
| e7d7n7 a răspuns:

Păi atunci fă cumva să se întâlnească toţi trei într-un loc, poate poate află ceva.
Dacă nu merge nici aşa, atunci las-o aşa dacă nu vrea să te asculte!

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Cam exact cum ai explicat aici

| h3r a răspuns:

Este prietena ta și are tot dreptul să afle ce face inculpatul.
Cât despre verișoara ta, știa de Georgiana?
Dacă nu, vorbești cu amândouă.
Ești la mijloc și nu-i bine, însă e vorba de neamul tău și prietena ta!

Cine naiba e Marius? Of mă.

| e7d7n7 a răspuns:

Vai de tine!
Ce-i aşa greu? Mă giorgiano sau cum mă-sa o cheamă, ăla nu te fu7e numai pe tine, o mai fu7e şi pe varămea Ioana, îţi place asta? Şi cam atât.

| Luiza-Marta_Mindrila_1996 explică (pentru e7d7n7):

I-am spus o data dar nu m-a crezut de aia am pus intrebarea aici pentru ca daca ma credea nu va mai intrebam.

| Luiza-Marta_Mindrila_1996 explică (pentru e7d7n7):

Bine,iti multumesc, ca m-ai ajutat si avand in vedere ca esti primul care mi-ai raspuns la intrebare primesti o fundoaie laughing

| e7d7n7 a răspuns (pentru Luiza-Marta_Mindrila_1996):

Nuuu,nu vreau oaie, vreau doar ce rămâne.

| e7d7n7 a răspuns (pentru Luiza-Marta_Mindrila_1996):

Păi atunci fă cumva să se întâlnească toţi trei într-un loc, poate poate află ceva.
Dacă nu merge nici aşa, atunci las-o aşa dacă nu vrea să te asculte!

| adelinna21 a răspuns:

Incearca sa ii explici verisoarei tale ca nu e frumos ce face si avertizeaza-ti prietena.